• Bize Ulaşın: (0312) 483 08 90

MARTI LTD.

Hizmet ve Ürünler / Denizcilik(Maritime) Sistemleri / Vaisala Fırtına Yönetimi

Vaisala Fırtına YönetimiVaisala'nın yeni Thunderstorm Yöneticisi yaklaşmakta olan fırtınaları izlemenize yardımcı olan en yeni uygulamadır; Sinoptik veya ulusal ölçekli şimşek gözetlemeden, yerel zemin ve bakım ekiplerinin güvenli ve operasyonel olarak durdurulmasına kadar geniş bir uygulama yelpazesini desteklemektedir.

Vaisala Fırtına Yöneticisi izleme sistemi, her yerde yıldırım tespiti için Vaisala'nın yıldırım sensörleri ağı (Global Lightning Dataset - GLD360) şebekesini ve Kuzey Amerika'daki yüksek hassasiyetli yıldırım tespit ağımızı (National Lightning Detection Network - NLDN veya Kanada Yıldırım Tespiti) kullanmaktadır Ağ - CLDN), okyanuslar da dahil olmak üzere dünyadaki neredeyse her yerde uyarılar vermek için.


Vaisala Thunderstorm Manager, yaklaşmakta olan fırtınaları gerçek zamanlı olarak izlemenize yardımcı olan web tabanlı bir uygulamadır. Radar ve uydu yer paylaşımları, radar proxy, yıldırım tahmincisi ve yüzey gözlemlerinin yer paylaşımı gibi birçok gelişmiş izleme araçları mevcuttur. Ekranlara erişmek için bir masaüstü veya mobil cihaz tarayıcısı kullanabilirsiniz. Uyarı halkaları veya uyarı bölgeleri tanımlayan poligonlar içeren bir veya birden fazla bölge, bölgede gerçekleşen elektrik boşalmalarını bildirmek için kullanılır.

  • Adres: Kızılırmak Mh. 1450. Sk. Ankara Ticaret Merkezi A Blok No:3 Daire:65 06520
    Çukurambar - Çankaya / ANKARA
  • Telefon: 0 (312) 483 08 90
  • Faks: 0 (312) 483 08 16
  • info@martiltd.com.tr

Copyright © 2016 www.martiltd.com.tr. Tüm Hakları Saklıdır.