• Bize Ulaşın: (0312) 483 08 90

MARTI LTD.

Ürün ve Hizmetler / Meteoroloji Sistemleri

( Meteoroloji Sistemleri )

Havaalanı Otomatik Meteoroloji Sistemleri


Avimet® Otomatik Meteorolojik Bilgi Ölçüm Sistemi (AWOS) tüm dünyada en çok güvenilen ve tercih edilen sistem olarak, havacılık konusunda yaygın şekilde hizmet vermektedir. Türkiye'de de yaygın olarak kullanılmakta olan Vaisala Avimet® sistemi, ICAO ve WMO önerileri doğrultusunda sürekli güncellenmektedir.

Detaylar

( Meteoroloji Sistemleri )

Radar Sistemleri


Meteoroloji alanında kullanılan radar cihazları ile meteorolojik hadisenin tipi (yağmur, dolu, vs.), miktarı ve şiddetini tespit etmek mümkündür.

Detaylar

( Meteoroloji Sistemleri )

Sinoptik ve Klimatolojik İstasyonlar


Otomatik Meteoroloji İstasyonlarının tasarlanması ve üretilmesi konusunda dünya lideri olan Vaisala firması tarafından üretlen otomatik meteoroloji istasyonları; dünya çapındaki çok yaygın kullanım sahalarında doğru, güvenilir ve sağlıklı ölçümler yapmaya devam etmektedir.

Detaylar

( Meteoroloji Sistemleri )

Yıldırım Tespit Sistemleri


Yıldırım tespir sistemleri, yıldırım hadiselerinin takibi ve gerekli önlemlerin alınması için kullanılmaktadır. Vaisala firması, yıldırım tespit sistemleri konusundaki uzun yıllarca sahip olduğu deneyimlerini, kullanmakta olduğu teknoloji ile beraber harmanlayarak elde ettiği çözümlerini müşterilerine sunmaktadır.

Detaylar

( Meteoroloji Sistemleri )

Yüksek Atmosfer Ölçüm Sistemleri


Yüksek atmosfer rasatları, günümüzde askeri ve sivil kuruluşlarca çeşitli değişik kullanım alanları için sıkça yapılmaktadır. Meteorolojik tahminler için bir anlamda temel teşkil eden bu rasatlarda kullanılan radyosonde cihazları, Vaisala firması tarafından 1940’lı yıllardan itibaren üretilmekte ve tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır.

Detaylar
  • Adres: Kızılırmak Mh. 1450. Sk. Ankara Ticaret Merkezi A Blok No:3 Daire:65 06520
    Çukurambar - Çankaya / ANKARA
  • Telefon: 0 (312) 483 08 90
  • Faks: 0 (312) 483 08 16
  • info@martiltd.com.tr

Copyright © 2016 www.martiltd.com.tr. Tüm Hakları Saklıdır.