• Bize Ulaşın: (0312) 483 08 90

MARTI LTD.

Hizmet ve Ürünler / Meteoroloji Sistemleri / Yıldırım Tespit Sistemleri

Yıldırım Tespit SistemleriVaisala Global Lightning Dataset GLD360

Hem kara hem de denizler üzerindeki yıldırım ve konvektif aktiviteleri anlık olarak tespit etmek için kullanılır. Konuya ilişkin bir veri akışı olarak sağlanmasından dolayı donanım için herhangi bir  yatırım gerektirmez.

GLD360 Broşürü İçin Tıklayınız

 

Vaisala Thunderstorm Warning System TWX300

Vaisala TWX300 sistemi, havaalanları ve yıldırım hadisesinin önemli olduğu operasyonlar için otomatik yıldırım tehlikesi tanımlamaları ve uyarıları sağlayan sistemdir..

 

Vaisala Thunderstorm Advanced Total Lightning Sensor LS7002

LS7002 sensörü; endüstri lideri yıldırım şiddeti ölçümü ve yıldırımın tipinin sınıflandırılması ile son derece hassas jeolokasyon bilgileri sağlamak için yıldırım tarafından oluşturulan düşük frekanstaki (LF) elektromanyetik sinyalleri algılayan sensördür. 

 

Vaisala Fault Analysis and Lightning Location System™ FALLS® Client and FALLS® Server

Vaisala FALLS®, elektrik kurumları tarafından, haritalar, grafikler ve istatistiksel tablolar oluşturmak suretiyle yıldırım oluşumlarının varlıklar ve sistemler üzerindeki etkilerini analiz etmek amacıyla GIS ortamında geçmişe yönelik yıldırım bilgileri üzerinde çalışma yapmak için kullanılan gelişmiş bir yazılımdır.  Yazılım kullanıcı dostudur ve yönetim ekibinize, önerilen koruma yatırımlarını sunmak için gerekli araçları sağlar. 

 

Vaisala Thunderstorm Manager

Vaisala Thunderstorm Manager, yaklaşmakta olan fırtınaları takip etmek için hizmet veren web tabanlı uygulamanın en son sürümüdür. Vaisala Global Lightning Detection Network (GLD360) sistemi ve yüksek hassasiyetli yıldırım tespit ağlarından (örneğin NLDN)  alınan verilerle, dünyanın herhangi bir noktasındaki yıldırım deşarjlarını gerçek zamanlı olarak görüntüler. Sinoptik veya ulusal yıldırım araştırmalarından, harici ortamda çalışan persoelin ve bakım personelinin güvenliğini sağlayarak işletim sürelerindeki duraksamaları minimuma indirmeye kadar çok geniş uygulamalar için destek sağlar. .

 

  • Adres: Kızılırmak Mh. 1450. Sk. Ankara Ticaret Merkezi A Blok No:3 Daire:65 06520
    Çukurambar - Çankaya / ANKARA
  • Telefon: 0 (312) 483 08 90
  • Faks: 0 (312) 483 08 16
  • info@martiltd.com.tr

Copyright © 2016 www.martiltd.com.tr. Tüm Hakları Saklıdır.