• Bize Ulaşın: (0312) 483 08 90

MARTI LTD.

Hizmet ve Ürünler / Meteoroloji Sistemleri / Sinoptik ve Klimatolojik İstasyonlar

Sinoptik ve Klimatolojik İstasyonlarMAWS110 Vaisala HydroMet™ Sistemi

 Vaisala HydroMet™ System MAWS110 ürünü, hem meteorolojik hem de hidrolojik uygulamalarda kalite kontrollü veriler sağlayan sağlam, dayanıklı ve kullanımı kolay olan meteoroloji istasyonudur. 

 

MAWS201 Vaisala HydroMet™ Otomatik Meteoroloji İstasyonu

MAWS201 Vaisala HydroMet™ Otomatik Meteoroloji İstasyonu; kısa süreli uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış olan taşınabilir Meteoroloji İstasyonudur. Zorlu askeri uygulamalarda kullanılmak için geliştirilmiş olan MAWS201M TacMet Taktiksel Amaçlı Meteorolojik Gözlem Sistemi ile aynı tasarıma sahiptir. 

 

MAWS301 Vaisala HydroMet™ Sistemi

 Vaisala HydroMet™ System MAWS301 ürünü, hem meteorolojik hem de hidrolojik uygulamalarda kalite kontrollü veriler sağlayan sağlam, dayanıklı ve kullanımı kolay olan meteoroloji istasyonudur. Özellikle yüksek güvenilirlik, düşük enerji sarfiyatı ve genişletilmiş back-up batarya kapasitesi gerektiren uzak sahalardaki insansız uygulamalar için tasarlanmıştır.

 

AWS430 Vaisala Gemi Uygulamaları Gözlem Sistemi

AWS430 Vaisala Gemi Uygulamaları Gözlem Sistemi; limanlar, gemiler ve kıyı platformları gibi denizcilik uygulamalarında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış Otomatik Meteoroloji İstasyonudur. 

 

AWS310 Vaisala Otomatik Meteoroloji İstasyonu

AWS330 Vaisala Otomatik Meteoroloji İstasyonu, meteorolojik uygulamalar için kalite kontrollü veriler sağlayan önceden konfigüre edilmiş, sağlam, dayanıklı ve kullanımı kolay bir meteoroloji sistemidir. Özellikle yüksek güvenilirlik, düşük enerji sarfiyatı ve genişletilmiş back-up batarya kapasitesi gerektiren uzak sahalardaki insansız uygulamalar için tasarlanmıştır.

  • Adres: Kızılırmak Mh. 1450. Sk. Ankara Ticaret Merkezi A Blok No:3 Daire:65 06520
    Çukurambar - Çankaya / ANKARA
  • Telefon: 0 (312) 483 08 90
  • Faks: 0 (312) 483 08 16
  • info@martiltd.com.tr

Copyright © 2016 www.martiltd.com.tr. Tüm Hakları Saklıdır.