• Bize Ulaşın: (0312) 483 08 90

MARTI LTD.

Hizmet ve Ürünler / Enerji Sistemleri / Rüzgar Enerjisi Çözümleri

Rüzgar Enerjisi Çözümleri Proje Araştırması ve Değerlendirmesi: Rüzgar Enerjisi projelerinin ticari başarısını veya başarısızlığı yönlendiren en kritik faktör "kaynak"'dır. İlk defa saha araştırması yaparken veya finansman amaçlı ön inceleme esnasında; mevcut rüzgar kaynağındaki belirsizlik, karar sürecinizi yönlendirir. Kaynak belirsizliğinin sonucu olarak ortaya çıkan riskleri azaltma konusunda projenin her adımında en zorlu arazi şartlarında bile size yardım sağlanmaktadır.  

Enerji Üretim Tahmini ve Ticareti:  Verimli rüzgar enerji santrali işletimi, enerji entegrasyonu ve enerji ticareti, önemli risklere maruz olabilecek hızlı kararlar verilmesini gerektirir. Bu kararlar; üretim, işletme maliyeti ve toplam proje kârlılığını etkiler. Rüzgar gücü tahmini konusunda, dünyanın en büyük firmalarından biri olarak, risk yönetimi ve operasyonları bir saha projesinde veya bölgenin tamamında optimize etmek için ihtiyaç duyduğunuz doğruluk ve içeriği sunmaktayız. 

Performans Değerlendirmesi, Tahmini ve Durum Tespiti: Rüzgar enerjisi projeleri geliştirmekte olan yatırımcıların, kuruluşların ve finansörlerin;  dalganan fiyatlar ve volümetrik riskleri barındıran zorlu enerji piyasası içerisinde doğru kararlar vermelerine yardımcı oluyoruz. Projelendirme hizmetlerimiz, gelişmiş rüzgar sapma analizimiz sayesinde işletmedeki projelerin kârlılığını en üst seviyeye çıkarmaktadır. Mevsimsel tahmin, bilim ve bilgi teknolojilerini birleştirerek uzun vadede ekonomik değeri yüksek yatırımların gerçekleştirilmesine yardımcı olur.

  • Adres: Kızılırmak Mh. 1450. Sk. Ankara Ticaret Merkezi A Blok No:3 Daire:65 06520
    Çukurambar - Çankaya / ANKARA
  • Telefon: 0 (312) 483 08 90
  • Faks: 0 (312) 483 08 16
  • info@martiltd.com.tr

Copyright © 2016 www.martiltd.com.tr. Tüm Hakları Saklıdır.