• Bize Ulaşın: (0312) 483 08 90

MARTI LTD.

Hizmet ve Ürünler / Enerji Sistemleri / Güneş Enerjisi Çözümleri

Güneş Enerjisi Çözümleri     Proje Araştırması ve Değerlendirmesi: Güneş Enerjisi projelerinin ticari başarısını veya başarısızlığı yönlendiren en kritik faktör "kaynak"'dır. Işınım en güçlü nerede? Yıldan yıla ne kadar enerji değişimi bekleniyor? Ortalama ne kadar enerji üreteceğim? Bu soruların yanıtları olmadan, bir projenin fizibilitesini değerlendirmek ve risk faktörünü yönetmek imkansızdır. Dünyadaki herhangi bir proje yeri için uygun proje geliştirme adımları atıyoruz.

       Enerji Üretim Tahmini ve Ticareti: Şebekeye bağlanan güneş enerjisi projeleri her geçen gün artmaktadır, dolayısıyla sisteme entegrasyon ve enerji ticareti her geçen gün daha zorlu hale gelmektedir. Vaisala Hizmetleri, en doğru tahmin bilgisini parmak uçlarınıza getirerek enerji üretimini, işletme maliyetini ve nihai olarak karlılığı etkileyen riske dayalı konularda hızlı ve doğru karar vermenizde yardımcı olur.    

     Güç-Performans Değerlendirmesi: Kamu kuruluşlarının, özel şirketlerin ve yatırımcıların zorlu enerji pazarında bilinçli kararlar vermesine yardımcı olmaktayız. Az veya fazla performansın temel sebebini anlamak için varolan varlıkların değerlendirilmesi, bakım, ek geliştirme veya satın alma kararları hakkında zamanında adım atmanıza yardımcı olur. Gelişmiş güneş enerjisi analizimiz, riski azaltmak ve daha iyi ekonomik değer yaratmak için bilim ve bilgi teknolojilerini birleştirmektedir. 

  • Adres: Kızılırmak Mh. 1450. Sk. Ankara Ticaret Merkezi A Blok No:3 Daire:65 06520
    Çukurambar - Çankaya / ANKARA
  • Telefon: 0 (312) 483 08 90
  • Faks: 0 (312) 483 08 16
  • info@martiltd.com.tr

Copyright © 2016 www.martiltd.com.tr. Tüm Hakları Saklıdır.